ست لباس لاکپشتهای نینجا ninja turtle

یکی از فانتزی های آدمی در کودکی هرچه شبیه تر شدن به شخصیت ها و قهرمان های محبوبش است . به گونه ای که کودک پیوسته این نیاز را در خود احساس می کند . پیشنهاد گروه شهر اسباب بازی فینگیلی ها برای تجربه این نیاز توسط فرزند شما ست لباس لاکپشتهای نینجا ninja turtles است . 

ست لباس لاکپشتهای نینجا دارای یک عدد نقاب ، پیراهن و شلوار است . این لباس صرفا برای کودکان طراحی شده است . بنابراین اندازه ی لباس ها برای افراد درشت اندام مناسب نیست . قد کلی لباس 116 سانتی متر است . به طور کلی می توان گفت ست لباس لاکپشتهای نینجا مناسب برای کودکان 3 تا 6 سال می باشد . قد شلوار 68 سانتی متر و قد پیراهن 48 سانتی متر است . بدیهی است این سایز لباس برای کودکان مناسب می باشد .

لباس لاکپشتهای نینجا از جنس پارچه ی فلامنت است و قابلیت شستشو هم دارد . همچنین نقاب آن دارای یک کش است که نقاب را روی صورت کودک نگه می دارد .

ست لباس لاکپشتهای نینجا از انیمیشن لاکپشت های نینجا الگوبرداری شده است . لاکپشت های نینجا گروهی چهارنفره از لاکپشت های سبز رنگ هستند. این ابرقهرمان ها به شکل پنهانی ودرخفا با پلیدی ها مبارزه می کنند . رئیس این گروه محبوب تخیلی یک موش پیر به نام استاد اسپلینتر است که تمام پندهای اخلاقی و رزمی را به فرزندخوانده های خود می آموزد .

استفاده از لباس لاکپشتهای نینجا و محصولات مشابه آن در کودکان احساس قهرمان بودن ، اعتمادبنفس و هدفمندی برای انسان بهتر شدن ایجاد می کند . این دسته لباس ها کودک را وارد دنیای تخیلی خود می کند و ذهن کودک را از اهداف صحیح یک ابرقهرمان پر می کند . همچنین خود را در جایگاه یک قهرمان محبوب می بیند که از پس کارهای خارق العاده برمی آید . بنابراین کودک می کوشد هرچه بیشتر رشد کند و تقویت شود تا به جایگاه قهرمان ذهنی خود نزدیک شود .

ادامه مطبShow less
1,300,000 ریال
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
مقایسه محصول0
خروج
جزئیات محصول

مشخصات

رنگ
سبز
کشور سازنده
ایران
مناسب رده سنی
3تا6 سال
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
1,300,000 ریال
یکی از فانتزی های آدمی در کودکی هرچه شبیه تر شدن به شخصیت ها و قهرمان های محبوبش است . به گونه ای که کودک پیوسته این نیاز را در خود احساس می کند . ست لباس هالک hulk یک گزینه ی مناسب برای پوشش این نیاز در کودکان است ....
1,300,000 ریال
انسان از کودکی می کوشد به آنچه دوست می دارد شبیه باشد . از آن رو هرآنچه را که او را به این هدف نزدیک تر کند را دوست می دارد . پیشنهاد گروه شهر اسباب بازی فینگیلی ها برای تجربه این نیاز توسط فرزند شما ست لباس سگهای...

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم